EVO Mazda: 0212 286 66 68 pbx

Haberler / Yeni Mazda CX-3

Yeni Mazda CX-3

Sürüşü eğlenceli yeni tip şık ve kompakt bir crossover

Yeni Mazda CX-3, benzersizliği, şıklığı ve göz alıcı KODO – Hareketin Ruhu tasarımını bir araya getiren bir kompakt crossover otomobil olup, yaşam tarzınıza uyan konfor ve pratiklik sunar. Ödül sahibi SKYACTIV teknolojisi ödünsüz sportif performans ve dinamik, hassas kontrol sunan Mazda CX-3 hem şehir içi hem de şehir dışında harika sürüş keyfi sunar.

Mazda CX-3 sizi rahat ettiren ve yenilikçi ergonomik tasarıma sahiptir MZD Connect ve i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri her sürüşü eğlenceli, keyifli ve emniyetli bir hale getirir. Bunlar, Mazda CX-3'ün neden alışılmışa meydan okuduğunu ve en iyi sürüş deneyimi için yeni bir standart oluşturduğunu gösteren sebeplerden sadece birkaçıdır.
 
Maksimum hız: 177 km/s*
Hızlanma: 10,1 saniyede 100 km/s*
Yakıt verimliliği: 4.0 l/100 km*
CO2 emisyonları: 105 g/km*
 
*Değerler 1.5L dizel 105 PS 4x2 manuel vitese aittir.

Ödüller Yenilikçi tasarıma ödüllü takdir

Yeni Mazda CX-3, yüksek tasarım kalitesi ödülü olan Red Dot Tasarım Ödülü'nün sahibi oldu. Uluslararası jüri bu çok rağbet gören kalite onayını mükemmel tasarımları sayesinde diğer karşılaştırılabilir projelerden dikkat çekici ölçüde öne çıkan projelere vermektedir.
TASARIM


Sizi düşünülerek tasarlanan sportif dinamik tarz

Mazda CX-3’ün geleceğe dönük KODO tasarımı iç ve dış kısımlarda kendini gösterir. İç kısımdaki birinci sınıf el işçiliği kalitesinden yenilikçi özelliklere kadar her şeyin sizin rahatınız düşünülerek tasarlandığını hissedecek, Jinba Ittai (otomobille bir olma) hissini yaşayacaksınız.Yenilikçi dış gövde tasarımını sade, basit çizgiler ve enerji veren konturlarla geliştirdik.  Gücü ve şıklığı bir arada yansıtarak, kalpleri kazanacağına hiç şüphe yok.PERFORMANS


Eğlenceli sürüş ve zeki performans bir arada

SKYACTIV teknolojisi size kontrol, konfor ve yakıt verimliliği sağlar ve CX-3'ü keyifle sürmenize olanak tanır. Nereye giderseniz gidin, çevik, hassas kontrol ve üstün sürüş dinamiklerinin tadını çıkaracaksınız.Zeki i-ACTIVSENSE güvenlik özellikleri sizi çarpışmalara karşı koruyarak, ihtiyaç duyduğunuz tüm emniyet ve korumayı size sağlamak üzere tasarlanmıştır.RİTMİNİ YAKALA


Yeni Mazda CX-3 cesur ve güçlü bir otomobildir. Peki tam zamanında doğru notalara basacak ve sadece davullardan oluşan etkileyici bir pisti fethedecek kadar çevik mi? Etkileyici performansın nasıl bir araya geldiğini izleyin.