EVO Mazda: 0212 286 66 68 pbx

Hizmetler

Hizmetlerimiz

Siz kahvenizi yudumlarken gerekli tüm işlemler, uzun yıllardır Mazda deneyimli, eğitimli, ödül ve sertifikalarına sahip teknisyenlerimizle güvenilir ellerde yapılacaktır.


BİLGİ DENEYİM VE TEKNOLOJİ

Sahip olduğunuz Mazda aracınız ne model olursa olsun konusunda eğitimli servis danışmanlarımız aracınıza mükemmel servis hizmetini sunacaktır. Sadece Mazda'ya ait yetkili servisimizde siz kahvenizi yudumlarken aracınıza gerekli tüm işlemleri sorunsuz bir şekilde uygulayacaklardır.
 
Mazda servis personeli en iyi bakım ve tamir beklentilerinizi üst seviyede karşılamak için çalışırlar. Yüksek donanımlı uzman teknisyenler ve bilgisayar destekli diyagnoz cihazları ile aracınız teknik kontrolden geçer. 
 
Mekanik ve elektrik bakım yanında servisimizin sahip olduğu boya ve kaporta bölümü aracınızın ilk günkü güvenlik seviyesinde ve görünümünde kalmasını sağlayacak, başınıza gelebilecek istenmeyen kazalarda en hızlı ve kusursuz şekilde hasarınızı giderecektir.
 
Acil servis hizmetimiz her ihtiyacınız olduğunda 7 gün 24 saat size hizmet sunacaktır. Servis danışmanlarımız ve teknik danışmanlarımız her türlü bilgi ihtiyacınıza anında cevap verecek ve Mazda ayrıcalığını yaşamanız için her zaman yanınızda olacaklardır.

ORJİNAL MAZDA YEDEK PARÇA VE AKSESUARLARI

Orijinal Mazda parçaları tercih ettiğinizde, her seferinde aracınızın orijinal Mazda parçaları ile yenilendiğinde, hiçbir özelliğinde kayıp yaşamadan, ilk günkü güvenlik ve güzelliğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu sayede defalarca kalitesiz parça değişimine gerek kalmadan, yüksek parça maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Yüksek kaliteli aksesuarlarımızla da Mazda'nızı kişiselleştirebilirsiniz. 
 
Tüm Mazda araçlarına ait orijinal Mazda parça ve aksesuarlarına sahip olmak için yedek parca bölümümüzü aramanız veya mail atmanız yeterlidir. Firmamız yedek parca konusunda, kurulduğu tarihten itibaren bol çeşit ve uygun fiyatlı bol çeşide sahip yedek parçaları, siz değerli müşterilerine Türkiye'nin neresinde olursanız olsun ulaştıracak alt yapıya sahiptir. 
 
Firmamız orijinal yedek parça satışında Mazda Motor Türkiye firması tarafından uzun yıllardır birinciliklere layık görülmektedir.

BİLGİSAYARLI ŞASE DÜZELTME SİSTEMİ

Günlük hayatta kazalar kaçınılmaz. Bu tatsızlıkların sonucu aracınız formunu kaybetmesi ya da şasesinin edilmesi artık canınızı sıkmasın çünkü EVO aracınızı ilk günkü görünümüne ve güvenlik seviyesine kavuşturma garantisi veriyor!
 
Nasıl mı yapıyoruz?
Malzeme kalitesini herhangi bir ısıl işlem uygulayarak bozmuyoruz. Çünkü ısıl işleme tabii tutulan şasenin çelik yapısı bozulur ve aracınızın güvenlik seviyesi düşer. Şase ölçüm ve düzeltme sistemimiz tamamen bilgisayar kontrollü olup, aracınızı tam olarak fabrika çıkışı ölçülerine getirir.
 
Önem verdiğimiz bu iki konu, malzeme kalitesinde bozulma yapmamakta ve aracınızı tam fabrika çıkış ölçülerine getirerek, fabrika çıkış güvenlik seviyesini sağlamaktadır.HATASIZ KESME VE BİRLEŞTİRME

Hasar görmüş araçlarda bazen parçaların kesilerek çıkarılması ve yerine yeni parça eklenmesi gerekir. Böyle bir durumda kesme işlemi çok önemlidir. Kesme işlemi ısıl işlem uygulanarak yapılırsa, kesim yerinde, aracın üzerinde kalan parçanın birleşme yeri olması gereken özellikten uzaklaşır ve yeni eklenen parça ile tam olarak birleşme sağlamaz. Bu nedenden dolayı en yeni kesme sistemi olan, hiç bir şekilde malzeme üzerine ısıl işlem uygulamayan, plazma kesme işlemi uygulamaktayız.
 
Birleştirme işleminde ise, tamamen fabrika standardı olan ekipmanların, standartlara uygun olarak kullanılması önemlidir. Mazda otomobillerinin üretiminin yapıldığı fabrikalarda, birleştirme işlemleri tamamen argon ve punta kaynakları ile yapılmaktadır. Araç üzerinde bulunan her bir birleşme noktasının standardı, mühendislerin çalışmaları sonucunda kararlaştırılmaktadır. Bu da aracınızı MAZDA kadar güvenli kılmaktadır. Bizde aynı ekipmanı, aynı verilerle aracınızın tamirinde kullanmaktayız.
 

Plazma Kesim | Isıl Kesim
 
BOYA GARANTİSİ

Şase ve kaportası sağlam aracın üzerine boya uygulamak ve iyi bir görsellik sağlamak gerekir. Fakat alt malzemesi, boyası yeterli kalitede ve doğru uygulanmaz ise kısa zamanda renk solar ve boya dökülmeleri olur. EVO aracınıza Mazda standartlarında boyama işlemi uygular ve fabrika çıkışındaki gibi 3 yıl boya garantisi verir. Yapılan işlemi boyayarak kapatıyoruz. Utanarak değil. 
 
EVO HASAR DANIŞMANI

Aracınızdan bir süreliğine mahrum kalmak ve onu eski çekiciliğine kavuşturmak için uğraşmak zaten yeterince sıkıcı değil mi? Bir de bunun üzerine sigorta takibi gibi sıkıcı bir işlemin daha eklendiğini düşünün… Artık bunu düşünmenize gerek yok, gerekli belgeleri hasar danışmanımıza iletmeniz yeterli. Biz sizin adınıza anlaşmalı olduğunuz sigorta şirketiyle gerekli takibatı yaparız. Anlaşmalı olmadığımız sigorta şirketlerinden birinde sigortanız var ise sorun değil, sadece beraber biraz zaman geçirmemiz yeterli olur. 
Anlaşmalı Sigorta Şirketleri
 • Unico Sigorta
 • Anadolu Sigorta
 • Allianz Sigorta
 • Ak Sigorta
 • Ergo Sigorta
 • Eureko Sigorta
 • Ray Sigorta
 • Generali Sigorta
 • Koru Sigorta
 • Mapfre Genel Sigorta
 • Zürich Sigorta
 • Dubai Sigorta
 • Gulf Sigorta
 • Sompo Japan Sigorta
 • HDI Sigorta